W naszym forum został otwarty nowy wątek, w którym zapraszam wszystkich do rzeczowej dyskusji na ww temat. Wasze opinie i pomysły są ważnym głosem, mającym wpływ na to jakie zostaną podjęte decyzje. Wszystkich, którym bliski jest los aeroklubu i naszego lotniska serdecznie zapraszam do tej bardzo ważnej dyskusji.
Sekretarz Zarządu ANT - Robert Koprowski