Loty widokowe

Aktualności

Nowotarski Piknik LotniczyNowotarski Piknik Lotniczy
2024-06-08 // czytaj cały
Nowotarski Piknik Lotniczy to impreza ciesząca się ogromnym zainteresowaniem - zarówno wśród rodowitych Podhalan, jak i turystów. Pokazy lotnicze odbywające się na najpiękniej położonym lotnisku w Polsce, na przestrzeni lat stały się atrakcyjną wizytówką stolicy Podhala i jednym z najważniejszych wydarzeń lata.
Praca -  Kierownik ds. Administracji i Obsługi KlientaPraca - Kierownik ds. Administracji i Obsługi Klienta
2024-06-05 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ poszukuje pracownika do biura na stanowisko Kierownika ds. Administracji i Obsługi Klienta.
Nowy Targ - miasto wysokich lotówNowy Targ - miasto wysokich lotów
2024-06-03 // czytaj cały
To jedno z najciekawszych zadań, na które można oddać swój głos w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie trwa do 14 czerwca br., zatem czasu zostało już niewiele.
Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy TargZwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2024-06-01 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 maja 2024 r. Zarząd Aeroklubu Nowy Targ, na podstawie §12 ust.3 i 6 Statutu ANT, podjął uchwałę w sprawie zwołania na dzień 16 czerwca 2024 r. (niedziela) Zwyczajnego Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Aeroklubu Nowy Targ.
Zostań pilotem - nabór na szkolenia lotniczeZostań pilotem - nabór na szkolenia lotnicze
2024-05-07 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu ultralekkiego UAP(L), pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Tatrzański Obóz PrzelotowyTatrzański Obóz Przelotowy
2024-04-12 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy w dniach 18-25 maja 2024r. do naszegoAeroklubu na Tatrzański Obóz Przelotowy połączony ze szkoleniem teoretycznym. Nasz obóz przeznaczony jest dla pilotów oraz uczniów - pilotów i będzie połączeniem treningów oraz zawodów.
PZU zadanie prewencyjne, zakup EMSIS EMSPZU zadanie prewencyjne, zakup EMSIS EMS
2024-04-09 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ w trosce o bezpieczeństwo pilotów zrealizował zadanie prewencyjne polegające na: zakupie urządzenia EMSIS EMS wraz z czujnikami silnikowymi
(urządzenie do monitorowania pracy silnika) do motoszybowca Dimona
Spotkanie autorskieSpotkanie autorskie
2024-02-28 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ zaprasza na spotkanie z instruktorem pilotem Józefem Wójtowiczem, autora książki "Książka pilota", które odbędzie się 10 marca 2024 roku o godz 15:00 w sali wykładowej naszego aeroklubu.
Zmarł Karol CeremugaZmarł Karol Ceremuga
2023-12-25 // czytaj cały
Niezwykle smutną wiadomość przyniósł wigilijny poranek. W wieku zaledwie 33 lat zmarł nagle nasz kolega Karol Ceremuga.
Kierownik Szkolenia (HT) i Kierownik Operacji LotniczychKierownik Szkolenia (HT) i Kierownik Operacji Lotniczych
2023-12-15 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ poszukuje pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku: Kierownik szkolenia (HT) w Organizacji Szkolenia Lotniczego ATO i Kierownika Operacji Lotniczych w Organizacji Przewoźnika Lotniczego (AOC) – loty widokowe.
[1] 2 3 4 5 ... 38 » następna